Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

KOLEKCJA SYLWESTROWA GLAM DELUXE.

Najnowsza kolekcja sylwestrowa ARTDECO Glam Deluxe po raz pierwszy prezentuje produkty zupełnie wyjątkowe – zainspirowane olśniewającym połyskiem oraz wzbogacone dostojnym blaskiem pereł. Produkty te wynoszą markę ARTDECO w całkowicie nowy wymiar subtelnego piękna - piękna w stylu Glamour!


Serce kolekcji stanowią całkowicie innowacyjne cienie do powiek – Glam Couture Eyeshadow o oryginalnym designie zaprojektowanym specjalnie dla marki ARTDECO przez jedynego na świecie producenta i dostawcę takich usług!

Nie mniej urzekający jest również róż do policzków, stanowiący perfekcyjne połączenie trzech delikatnych, połyskujących odcieni pastelowych.

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Rejestracja
E-mail
Hasło
Powtórz hasło
Imię
Nazwisko
Telefon
Adres zamieszkania
Kod pocztowy
Miejscowość

Regulamin

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby strony internetowej www.perfumeria.olsztyn.pl Poleć znajomym oraz w salonach Perfumerii Exclusiv zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami). Moja zgoda na przetwarzanie danych osobowych jest dobrowolna, zostałem poinformowany o przysługującym mi prawie dostępu do moich danych i ich poprawiania.


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów marketingowych oraz zgodę na otrzymywanie informacji handlowych pochodzących od Perfumerii Exclusiv (www.perfumeria.olsztyn.pl) Na adres poczty elektronicznej Użytkownika prowadzonej przez Perfumerie Exclusiv (www.perfumeria.olsztyn.pl)


Akceptuję regulamin