Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Revlon Colorstay

Podkłady Revlon Colorstay do cery suchej i mieszanej po 39,90 zł, cena regularna 69,90 zł.

Revlon ColorStay Mineral Foundation Podkład Mineralny

Podkład ColorStay Mineral Foundation ma formułę lekkiego pudru i został opracowany na bazie naturalnych minerałów: masy perłowej, topazu i różowego kwarcu. Minerały rozświetlają cerę i nadają jej zdrowy wygląd.

Formuła długotrwałego noszenia ColorStay z technologią SoftFlex zapewnia długotrwały i nieskazitelny makijaż aż do 16 godzin. Podkład tuszuje niedoskonałości i wyrównuje odcień skóry. Zapewnia również ochronę przed promieniami słonecznymi. Skóra wygląda gładko i naturalnie.

Podkład jest idealny dla każdego rodzaju cery. Nie zawiera olejków, sztucznych barwników ani aromatów.

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Rejestracja
E-mail
Hasło
Powtórz hasło
Imię
Nazwisko
Telefon
Adres zamieszkania
Kod pocztowy
Miejscowość

Regulamin

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby strony internetowej www.perfumeria.olsztyn.pl Poleć znajomym oraz w salonach Perfumerii Exclusiv zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami). Moja zgoda na przetwarzanie danych osobowych jest dobrowolna, zostałem poinformowany o przysługującym mi prawie dostępu do moich danych i ich poprawiania.


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów marketingowych oraz zgodę na otrzymywanie informacji handlowych pochodzących od Perfumerii Exclusiv (www.perfumeria.olsztyn.pl) Na adres poczty elektronicznej Użytkownika prowadzonej przez Perfumerie Exclusiv (www.perfumeria.olsztyn.pl)


Akceptuję regulamin