Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

My Little Chloe’s

Miniaturowe faworytki

Mała rzecz a grzeszy, mały zapach a cieszy. Ten, kto stwierdził, iż nie można mieć wszystkiegobył w błędzie. Marka Chloe w limitowanej kolekcjiMy Little Chloe’s dzieli się tym, co dla niej najbardziej wartościowe. W szczerym odruchu serca obdarowuje swoich wielbicieli trzema kultowymi zapachami, z których każdy prezentuje się w uroczej, miniaturowej odsłonie.

Największa radość znajduje się w rzeczach naprawdę malutkich. Różane nuty Chloe, dziewczęca świeżość L’Eau de Chloe oraz pudrowe aromaty Love Chloe, choć w pomniejszonej wersji, zachwycają swoją elegancją
i stylem z taką samą intensywnością jak ich większe siostry. Kolekcja My Little Chloe’szawiera zestaw trzech odmian ikonicznych zapachów marki Chloe, które zostały ujęte w 20 ml flakonikach. Mała pojemność buteleczki to praktyczne rozwiązanie. Dzięki niemu ulubione perfumy mogą towarzyszyć nam przez cały czas. Ponadto można je stosować zamiennie i w zależności od nastroju, tworzyć różne aromatyczne wariacje. Miniaturowa odsłona to również oznaka klasycznego stylu, który charakteryzuje markę Chloe. Jej szykowność oraz wyrafinowanie znajdują wyraz w zrównoważonych, subtelnych projektach, którym daleko jest od przepychu przeładowanego nieprzemyślanymi elementami.

Małe cuda codzienności. Powabna kolekcja zapachów My Little Chloe’sukazuje młodzieńcze oblicze marki Chloe. Trzy zapachy – Chloe, L’Eau de Chloe oraz Love Chloe rozkosznie bujają się w wonnych obłokach kołysząc się na małych, złotych huśtawkach. W sklepach będzie je można nabyć
w formie zestawu lub też kupić każdy zapach osobno.

Ceny:
Pojedynczy zapach: 135 zł
Zestaw: 330 zł

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Rejestracja
E-mail
Hasło
Powtórz hasło
Imię
Nazwisko
Telefon
Adres zamieszkania
Kod pocztowy
Miejscowość

Regulamin

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby strony internetowej www.perfumeria.olsztyn.pl Poleć znajomym oraz w salonach Perfumerii Exclusiv zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami). Moja zgoda na przetwarzanie danych osobowych jest dobrowolna, zostałem poinformowany o przysługującym mi prawie dostępu do moich danych i ich poprawiania.


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów marketingowych oraz zgodę na otrzymywanie informacji handlowych pochodzących od Perfumerii Exclusiv (www.perfumeria.olsztyn.pl) Na adres poczty elektronicznej Użytkownika prowadzonej przez Perfumerie Exclusiv (www.perfumeria.olsztyn.pl)


Akceptuję regulamin