Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Bruno Banani Absolute Man

Zapach Bruno Banani Absolute Man to bardzo męski, pewny siebie, zalotny i uwodzicielski zapach. Ekscytujący zapach dla mężczyzn, którzy wiedzą, czego chcą, i którym kobiety nie mogą się oprzeć. Absolute Man to mistrz w sztuce uwodzenia. Zachęca mężczyzn do wyrażania zuchwałej pogardy wobec konwencjonalnych metod uwodzenia. Dlaczego? Ponieważ pozwala bez najmniejszego wysiłku zdobywać dziewczyny i być facetem, którego pragną wszystkie kobiety. Absolute Man korzysta z życia, ponieważ dokładnie wie, czego chcą kobiety. Jego styl jest naturalny i wyraża pewność siebie, jego swobodna postawa sprawia, że nie sposób mu się oprzeć. Kobiety pociąga ten ironiczny błysk w oku i zuchwały uśmiech, który błądzi na jego ustach. Ona już nie może się powstrzymać. Musi się do niego zbliżyć… To, czego pragną kobiety to Absolute Man: “Absolutnie Ty!”

Aromatyczno - pikantny
NUTY GŁOWY: Grapefruit, Mandarynka, Czarny Pieprz
NUTY SERCA: Liście fiołka, Konwalia
NUTY BAZY: Ambra, Wanilia, Fasola Tonka, Nuty drzewne

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Rejestracja
E-mail
Hasło
Powtórz hasło
Imię
Nazwisko
Telefon
Adres zamieszkania
Kod pocztowy
Miejscowość

Regulamin

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby strony internetowej www.perfumeria.olsztyn.pl Poleć znajomym oraz w salonach Perfumerii Exclusiv zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami). Moja zgoda na przetwarzanie danych osobowych jest dobrowolna, zostałem poinformowany o przysługującym mi prawie dostępu do moich danych i ich poprawiania.


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów marketingowych oraz zgodę na otrzymywanie informacji handlowych pochodzących od Perfumerii Exclusiv (www.perfumeria.olsztyn.pl) Na adres poczty elektronicznej Użytkownika prowadzonej przez Perfumerie Exclusiv (www.perfumeria.olsztyn.pl)


Akceptuję regulamin