Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

The Brilliant Game DAVIDOFF

Zwycięzca bierze wszystko

W 2013, marka Davidoff wprowadziła zapach Davidoff The Game, zniewalającą wodę toaletową opartą na oryginalnym akordzie koktajlu gin fizz. Dla mężczyzny, którego opanowanie wzbudza ufność i podziw. Sukces zapachu doprowadził do stworzenia kolejnej, mocnej i uzależniającej wersji zapachu Davidoff The Game Intense.

Dziś, nowy zapach Davidoff The Brillant Game otwiera kolejny rozdział sagi The Game. Oparty na ekskluzywnym akordzie koktajlu Americano, ujawnia nowe oblicze świata męskich wód z linii The Game. Kreator zapachu Jacques Huclier (dom perfumiarski Givaudan), inspirował się „tą niezwykła chwilą w czasie gry, kiedy czujesz się pewny siebie, pozytywnie nastawiony, a zwycięstwo jest po prostu naturalną konsekwencją”. Zapach Davidoff The Brilliant Game jest promienną, lekką i radosną kompozycją.

Przenieś grę na wyższy poziom

Obdarzony łagodną osobowością, uśmiechem, któremu trudno się oprzeć oraz aurą ekstrawagancji, mężczyzna zapachu Davidoff The Briliant Game jest charyzmatyczny i uroczy. Nieprzewidywalny, dowcipny i zabawny jest duszą towarzystwa. Urodzony zwycięzca, bez wysiłku odnosi sukcesy i podbija serca kobiet.

Uzależniający zapach zwycięstwa

Zapach Davidoff The Briliant Game należy do rodziny drzewno-orientalnych, którego oryginalność wynika z unikalnych akordów. Radosna i barwna nuta głowy przywołuje aromat koktajlu Americano. W miejsce Campari i wermutu, Jacques Huclier użył mieszanki: szałwii, piołunu, gorzkiej pomarańczy i olejku z sycylijskiej cytryny, odtwarzając w ten sposób musujący i aromatyczny zapach drinka.

Na nutę serca składa się inny akord, w którym mieszają się drzewo cedrowe z kwiatem pomarańczy. Ten nieoczekiwany duet podkreśla promienną nutę głowy i dodaje jej tajemniczej siły, łącząc męskość i władzę w wyrafinowanym i unikalnym kodzie. Zmysłowa i wciągająca nuta bobu Tonka stanowi bazę i podsumowanie tej olfaktorycznej podróży, wzmacniającą w zapachu obecność asertywnego mężczyzny.


Sekrety flakonu przynoszącego szczęście

Flakon Davidoff The Briliant Game doskonale odzwierciedla świat zapachu. Połyskujące światła kasyna stały się inspiracją dla jego linii i złocistych wzorów na kartonowym opakowaniu. Przysłowiowa szczęśliwa moneta, przybrała kształt złotego żetonu na dnie butelki. Choć bardzo symboliczne, flakon i przyciągające wzrok pudełko pozostają wierne twórczej i zdecydowanie nowoczesnej estetyce linii zapachów Davidoff The Game.

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Rejestracja
E-mail
Hasło
Powtórz hasło
Imię
Nazwisko
Telefon
Adres zamieszkania
Kod pocztowy
Miejscowość

Regulamin

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby strony internetowej www.perfumeria.olsztyn.pl Poleć znajomym oraz w salonach Perfumerii Exclusiv zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami). Moja zgoda na przetwarzanie danych osobowych jest dobrowolna, zostałem poinformowany o przysługującym mi prawie dostępu do moich danych i ich poprawiania.


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów marketingowych oraz zgodę na otrzymywanie informacji handlowych pochodzących od Perfumerii Exclusiv (www.perfumeria.olsztyn.pl) Na adres poczty elektronicznej Użytkownika prowadzonej przez Perfumerie Exclusiv (www.perfumeria.olsztyn.pl)


Akceptuję regulamin