Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Calvin Klein Reveal Men

Zapachy marki Calvin Klein ukazują różne oblicza miłości. Eternity przedstawia in-tymną, romantyczną historię dwóch zakochanych dusz; ikoniczna Euphoria kreuje sensualne marzenia. Z kolei uniseksowy ck one, w odważny sposób, odkrywa eks-hibicjonistyczne pragnienia młodego pokolenia.

Damska kompozycja REVEAL zadebiutowała na rynku pod koniec 2014 roku. Uza-leżniła, skusiła, wzbudziła pożądanie u milionów kobiet na całym świecie.
Teraz przyszedł czas na męską wersję zapachowego pokuszenia… Oba zapachy, równie zmysłowe i kuszące oddają napięcie, które pojawia się w chwili zauroczenia i miłosnego flirtu.

Męska odsłona REVEAL

W pierwszej nucie zapachu ujawnia się krystalizowany imbir, który uderza w zmysły iskrami ognistego i świeżego aromatu. Wrażenia stają się coraz mocniejsze dzięki środkowym akordom, które uwodzą surową nutą soli oraz egzotycznym nektarem z agawy, odsłaniając niepohamowaną męskość. Baza pozostawia na skórze głęboki ślad hipnotyzującej woni wetiweru i złocistej ambry.

Połączenie krystalizowanego imbiru, surowej nuty soli i uzależniającego wetiweru jest nowoczesną propozycją gry świeżości z nutami zmysłowymi.


Nuty głowy: krystalizowany imbir, esencja z żywicy, gruszkowa brandy

Nuty serca: surowa sól, nektar z agawy, owoc kiwano

Nuty bazy: wetiwer z Haiti, ziarna wanilii, złocista ambra

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Rejestracja
E-mail
Hasło
Powtórz hasło
Imię
Nazwisko
Telefon
Adres zamieszkania
Kod pocztowy
Miejscowość

Regulamin

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby strony internetowej www.perfumeria.olsztyn.pl Poleć znajomym oraz w salonach Perfumerii Exclusiv zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami). Moja zgoda na przetwarzanie danych osobowych jest dobrowolna, zostałem poinformowany o przysługującym mi prawie dostępu do moich danych i ich poprawiania.


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów marketingowych oraz zgodę na otrzymywanie informacji handlowych pochodzących od Perfumerii Exclusiv (www.perfumeria.olsztyn.pl) Na adres poczty elektronicznej Użytkownika prowadzonej przez Perfumerie Exclusiv (www.perfumeria.olsztyn.pl)


Akceptuję regulamin