Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

DAVIDOFF Champion Energy - Dla Niego

Mężczyźni to urodzeni zdobywcy. Każdy z nich instynktownie dąży do odniesienia zwycięstwa, a sukces to potężne narzędzie w procesie kreowania pewności siebie.

Nowy, dynamiczny zapach DAVIDOFF CHAMPION ENERGY doskonale odzwierciedla silną wolę, energię, śmiałość w dążeniu do celu. Ten zapachowy projekt posiada wszystkie cechy niekwestionowanego lidera.

ZAPACH
Otwiera się energetycznym koktajlem z grejpfruta i bergamotki, ujawniając następnie swoje bardziej stonowane, zmysłowe oblicze z galbanum i świeżymi przyprawami
w nucie serca. Męska baza z drzewem cedrowym oraz delikatnymi akordami mchu dębowego stanowi doskonałe dopełnienie całości kompozycji.

Nuta głowy: grejpfrut, bergamotka
Nuta serca: galbanum, koktajl ze świeżych przypraw
Nuta bazowa: drzewo cedrowe, mech dębowy

FLAKON
Design flakonu będący nowoczesną, odważną interpretacją pierwszego zapachu CHAMPION marki Davidoff przyciąga wzrok, stanowiąc czystą esencję męskości. Połączenie matowego szkła i stalowych odważników z czerwonymi elementami podkreśla dynamizm i zuchwałość zapachu ukrytego we flakonie.

Nos: Aurélien Guichard (Dom Zapachowy Givaudan)
Twórca zapachu DAVIDOFF CHAMPION ENERGY pochodzi z Grasse, z rodziny
z tradycjami perfumiarskimi. Rozpoczął naukę w Szkole Perfumiarstwa w 1997 roku i zaraz po jej ukończeniu dołączył do grupy Fine Fragrance w Paryżu. Zapach Champion Energy skomponował 2 lata po stworzeniu zapachu pierwszego zapachu Champion.

ENERGETYCZNY MODEL ZAPACHU CHAMPION ENERGY
Tyler Wood jest znanym kalifornijskim modelem pracującym dla magazynów modowych i najlepszych projektantów. Najpopularniejsze kampanie reklamowe
z jego udziałem to te zrealizowane dla Calvina Klein’a i Abercrombie & Fitch. Wood pojawia się również w serialu VH1 The Agency.

Rozmowa z Gunnarem Petersonem, słynnym trenerem osobistym hollywodzkich gwiazd o energii w sporcie i w życiu codziennym
Z jego porad chętnie korzystają Angelina Jolie, Sylvester Stallone, Jennifer Lopez, Pete Sampras i Mike Tyson. Ufają dynamicznemu podejściu oraz niezwykłej efektywności jego programu cwiczeń.

Zapytaliśmy Gunnara Petersona o energię w sporcie i w życiu codziennym.

Kiedy sportowiec musi skoncentrować się na swojej energii?

Jeżeli zaczynasz myśleć o energii tuż przed zawodami, wtedy jest już prawdopodobnie za późno. Powinno się skupić się na jej uzyskaniu przynajmniej kilka dni wcześniej. Trzeba mieć mnóstwo energii tuż przed samym startem. Dzięki temu ciało bedzie bardziej wytrzymałe i lepiej przygotowane do wygranej.
Czy mógłby Pan udzielić kilku rad jak zdobyć niezbędną energię?
Energia to dla mnie paliwo niezbędne do prawidłowego funkcjonowania
i pokonywania codziennych wyzwań. Nie można oczekiwać, że nieregularne ćwiczenia przyniosą efekty – należy trenować przez cały czas. Trzeba uważnie zaplanować swoje treningi i traktować je obowiązkowo. Jeżeli nie podejdziemy do tego poważnie, zawsze znajdzie się jakiś powód, aby zrezygnować z ćwiczeń i zająć się czymś pilniejszym.
Jak prowadzi się treningi dla gwiazd i sportowców?
Różnica między trenowaniem gwiazd i sportowców polega przede wszystkim na ciągłych zmianach w kalendarzu celebrytów. Nadrzędnym celem staje się więc wypracowanie codziennej rutyny. Celem 85% gwiazd, które podejmują ze mną współpracę jest utrzymanie sportowej sylwetki i energii, która pozwoli im funkcjonować na wysokich obrotach przez cały dzień. Jeżeli natomiast gwiazdy podejmują trening, aby uzyskać wygląd do roli filmowej, podczas treningów kładę przede wszystkim nacisk na konkretne partie mięśni. Mogę powiedzieć, że trenuję celebrytów w podobny sposób jak sportowców. Do tej pory współpracowałem
z Mikiem Tysonem, Michael’em Moorer’em oraz Vernon’em Forrest’em – cała trójka to mistrzowie świata w boksie. Lubię trenować wszystkich moich klientów właśnie w sposób w jaki to robię w przypadku bokserów: przygotowywać plan treningu na całe 12 rund, nawet jeżeli odnoszą zwycięstwo od razu w pierwszej.

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Rejestracja
E-mail
Hasło
Powtórz hasło
Imię
Nazwisko
Telefon
Adres zamieszkania
Kod pocztowy
Miejscowość

Regulamin

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby strony internetowej www.perfumeria.olsztyn.pl Poleć znajomym oraz w salonach Perfumerii Exclusiv zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami). Moja zgoda na przetwarzanie danych osobowych jest dobrowolna, zostałem poinformowany o przysługującym mi prawie dostępu do moich danych i ich poprawiania.


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów marketingowych oraz zgodę na otrzymywanie informacji handlowych pochodzących od Perfumerii Exclusiv (www.perfumeria.olsztyn.pl) Na adres poczty elektronicznej Użytkownika prowadzonej przez Perfumerie Exclusiv (www.perfumeria.olsztyn.pl)


Akceptuję regulamin