Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

EUPHORIA FORBIDDEN - Dla Niej

Tajemnicza. Wyrafinowana. Seksowna.
Niewinnie uwodzicielska. Kobieca.
Uzależniająca.

Pożądana na całym świecie.

EUPHORIA FORBIDDEN

Młodsza siostra klasycznej EUPHORII.

Gdyby była ubraniem... byłaby negliżem, delikatnie różowym, jedwabnym.
Gdyby była muzyką... byłaby jednym z utworów Buddha Bar.
Gdyby była jedzeniem... byłaby zmrożoną maliną w wibrującym szampanie.

Zapach: wibrujący, owocowo-kwiatowy

Nuty głowy: mandarynka, kwiat brzoskwini, mrożona malina

Wibrujące nuty głowy uwodzą zmysły kuszącą mieszanką słodkiej, orzeźwiającej mandarynki oraz pięknych, różowych kwiatów brzoskwini, które według azjatyckiej tradycji symbolizują długowieczność. Maliny, które zebrano latem w północnej Ameryce, dodały słodyczy i bogactwa aromatu w końcowej fazie nuty głowy.


Nuty serca: różowa piwonia, orchidea Tiger, jaśmin

Zmysłowe serce zapachu rozkwita i hipnotyzuje kwiatowym bukietem. Różowa piwonia pochodzi z Azji, ma duże, słodko pachnące kwiaty, a jej woń nadaje kobiecości i delikatności. Orchidea od wieków jest symbolem miłości, luksusu
i piękna. Kobiety na całym świecie ulegają zapachom, w którym jest ten czarujący kwiat, jak miłosnym afrodyzjakom. Jaśmin to delikatny kwiat, który kwitnie nocą, nadaje egzotyczności, zmysłowości i ciepła.


Baza: drzewo kaszmirowe, paczuli, piżmo (skin musk)

W bogatej i głębokiej bazie zapachu odnajdziemy drzewo kaszmirowe, substancję aromatyczną zwaną inaczej kaszmirem, którą pozyskuje się ze składników syntetycznych. Dodaje ciepła, luksusu i utrwala zapach na długo. Paczula (wersja opatentowana w Grasse przez laboratorium LMR) odpowiada za drzewny aromat w zapachu, a piżmo dodaje miękkości, gładkości i kobiecości.Flakon i opakowanie

Flakon perfum EUPHORIA FORBIDDEN zachował swój kultowy kształt, tak aby kobiety na całym świecie mogły go rozpoznać dotykając, nawet bez otwierania oczu. Przezroczyste, grube szkło odkrywa delikatnie różowy kolor perfum, który podpowiada o tajemniczej i uwodzicielskiej woni. Całość jest nadal bardzo szlachetna i zmysłowa. Zarówno flakon, jak i nazwa perfum, elegancko wygrawerowana na podłużnym korku, zapowiada niezapomniane wręcz euforyczne doznania.

Kolor opakowania jest subtelny, o połyskującym różu i srebrze. Charakterystyczna dla zapachów Euphorii kreska na opakowaniu, dzieli nasze życie na połowę – odkreśla życie codzienne od życia pełnego naszych marzeń, do którego przenoszą nas zapachy Euphorii.

Twarzą nowego zapachu EUPHORIA FORBIDDEN jest Barbara Palvin, która zadebiutowała w roli modelki na arenie międzynarodowej w 2006 roku. Została odkryta jako 13-latka, pochodzi Budapesztu, gdzie mieszka z rodzicami , starszą siostrą i ukochanym psem. Do tej pory uczestniła w wielu prestiżowych pokazach mody m.in. dla Louis Vuitton, Miu Miu, Prada, Nina Ricci, Cacharel, Chanel. Pojawiła się na okładkach francuskiej, rosyjskiej i angielskiej edycji Vogue oraz uczestniczyła w kampaniach dla marki Prada, Bel Air, Blanco, Isola Marras.
W wolnym czasie Barbara uwielbia śpiewać i grać na różnych instrumentach oraz spędzać czas z rodziną i przyjaciółmi w Budapeszcie.


Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Rejestracja
E-mail
Hasło
Powtórz hasło
Imię
Nazwisko
Telefon
Adres zamieszkania
Kod pocztowy
Miejscowość

Regulamin

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby strony internetowej www.perfumeria.olsztyn.pl Poleć znajomym oraz w salonach Perfumerii Exclusiv zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami). Moja zgoda na przetwarzanie danych osobowych jest dobrowolna, zostałem poinformowany o przysługującym mi prawie dostępu do moich danych i ich poprawiania.


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów marketingowych oraz zgodę na otrzymywanie informacji handlowych pochodzących od Perfumerii Exclusiv (www.perfumeria.olsztyn.pl) Na adres poczty elektronicznej Użytkownika prowadzonej przez Perfumerie Exclusiv (www.perfumeria.olsztyn.pl)


Akceptuję regulamin