Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Versace Yellow Diamond

Rodzina zapachowa: Kwiatowy-Owocowy-Drzewny

Czysta zmysłowość, czysta przejrzystość, czyste światło: po raz kolejny Versace udało się zamknąć autentyczny klejnot rzadkiej urody w świeżym i żywiołowym kwiatowym zapachu. Ta nowa, zniewalająca i zmysłowa woń odsłania stuprocentową kobiecość, pewną swojego uroku, w idealnej harmonii z jedynym w swoim rodzaju stylem glamour Versace.
Zapach…
ujawnia się niczym błysk światła, jasny i połyskujący
… zaskakuje
kryształowym blaskiem cytryn z Diamante we włoskiej Kalabrii, obfitą świeżością gruszkowego sorbetu,świetlistymi nutami bergamotki i dynamicznymi akcentami neroli
… porusza
rzadką elegancją kwiatu pomarańczy, światłem frezji i mimozy oraz naturalną przejrzystością lilii wodnej
… fascynuje
zmysłowością drzew ambrowych, słonecznym i wibrującym drzewem gwajakowym, wyrafinowaną obecnością piżma.
Versace Yellow Diamond to opowieść o krysztale, który przemienia się w diament.Flakon jest kreacją jedyną w swoim rodzaju, luksusem czystej geometrii.Design pełen ponadczasowej elegancji; to wyrafinowane, nowoczesne dzieło niezaprzeczalnej urody. Proste linie i precyzyjnie szlifowane płaszczyzny maksymalnie uwydatniają kolor i blask zapachu.Elegancki kryształowy korek wiernie strzeże czystości zapachowego bukietu.Oszlifowany niczym prawdziwy diament, daje niesamowity efekt gry świateł.

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Rejestracja
E-mail
Hasło
Powtórz hasło
Imię
Nazwisko
Telefon
Adres zamieszkania
Kod pocztowy
Miejscowość

Regulamin

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby strony internetowej www.perfumeria.olsztyn.pl Poleć znajomym oraz w salonach Perfumerii Exclusiv zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami). Moja zgoda na przetwarzanie danych osobowych jest dobrowolna, zostałem poinformowany o przysługującym mi prawie dostępu do moich danych i ich poprawiania.


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów marketingowych oraz zgodę na otrzymywanie informacji handlowych pochodzących od Perfumerii Exclusiv (www.perfumeria.olsztyn.pl) Na adres poczty elektronicznej Użytkownika prowadzonej przez Perfumerie Exclusiv (www.perfumeria.olsztyn.pl)


Akceptuję regulamin