Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Chloe Love Eau Florale

Kobiece rozwinięcie
Subtelny zapach Chloe Love Eau Florale to kompozycja, która łączy w sobie promienną radość życia z wyrafinowaniem i stylową elegancją. Jest niczym młoda kobieta wkraczająca w dorosłe życie. Świeża, naturalna i pełna uroku – fascynująca swoją niewinną zmysłowością i artystyczną elegancją.
Chloe Love Eau Florale otwiera nowy rozdział w tej miłosnej opowieści. Wzbogaca charakterystyczne dla linii Love pudrowe akcenty bogactwem pachnącego groszku oraz radosną energią, jaka roztaczają nuty zielonej herbaty. I choć jest delikatny oraz ulotny jak świeże powietrze to baza pozostaje niezmienna. Rozpoznawalny akcent pudrowy, ikoniczny znak kompozycji Chloe Love, potęguje się na skórze i przenika do kwiatowego serca wraz z upływem czasu.
Eau Florale to pierwsza w historii linii Chloe woda toaletowa. Zapach został stworzony przez Louise Turner i Nathalie Cetto-Gracia z domu zapachowego Givaudan.

Pojemności i ceny:
Chloe Love Eau Florale 30ml – 195 zł
Chloe Love Eau Florale 50ml – 275 zł
Chloe Love Eau Florale 100ml – 345 zł

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Rejestracja
E-mail
Hasło
Powtórz hasło
Imię
Nazwisko
Telefon
Adres zamieszkania
Kod pocztowy
Miejscowość

Regulamin

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby strony internetowej www.perfumeria.olsztyn.pl Poleć znajomym oraz w salonach Perfumerii Exclusiv zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami). Moja zgoda na przetwarzanie danych osobowych jest dobrowolna, zostałem poinformowany o przysługującym mi prawie dostępu do moich danych i ich poprawiania.


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów marketingowych oraz zgodę na otrzymywanie informacji handlowych pochodzących od Perfumerii Exclusiv (www.perfumeria.olsztyn.pl) Na adres poczty elektronicznej Użytkownika prowadzonej przez Perfumerie Exclusiv (www.perfumeria.olsztyn.pl)


Akceptuję regulamin