Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Calvin Klein – Sheer Beauty

Różowe kwiaty peonii oraz lilii przywodzą na myśl piękno, elegancję oraz nadają zapachowi pełną wdzięku kwiatową głębię. Lśniące odcienie koloru brzoskwiniowego oraz bąbelki przypominające szampana stały się inspiracją do stworzenia koktajlu Peach Bellini. Akord ten dodaje kompozycji iskrzącej się żywiołowości i jest wyjątkowo radosny, świeży i niesamowicie kobiecy. W nucie bazy pewność siebie kobiety ujawnia się dzięki piżmu przywodzącemu na myśl zapach ludzkiej skóry oraz kremowym nutom drzewnym.

PROMOCJA CENOWA
BEAUTY SHEER EDT 50ML
280 ZŁ CENA PROMOCYJNA 210 ZŁ
BEAUTY SHEER EDT 30ML
205 ZŁ CENA PROMOCYJNA 153 ZŁ

OFERTA WAŻNA DO WYCZERPANIA ZAPASÓW.

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Rejestracja
E-mail
Hasło
Powtórz hasło
Imię
Nazwisko
Telefon
Adres zamieszkania
Kod pocztowy
Miejscowość

Regulamin

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby strony internetowej www.perfumeria.olsztyn.pl Poleć znajomym oraz w salonach Perfumerii Exclusiv zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami). Moja zgoda na przetwarzanie danych osobowych jest dobrowolna, zostałem poinformowany o przysługującym mi prawie dostępu do moich danych i ich poprawiania.


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów marketingowych oraz zgodę na otrzymywanie informacji handlowych pochodzących od Perfumerii Exclusiv (www.perfumeria.olsztyn.pl) Na adres poczty elektronicznej Użytkownika prowadzonej przez Perfumerie Exclusiv (www.perfumeria.olsztyn.pl)


Akceptuję regulamin