Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Vanitas Versace

Rodzina zapachowa: kwiatowy, drzewny, piżmowy

Połączenie piękna i próżności pojawia się w nowym lekkim zapachu pełnym światła, przywołującym na myśl woń białych kwiatów zroszonych morską bryzą. Płatki róży zostały finezyjnie połączone z wonią kobiecej frezji.
Zastrzyk słonecznej energii to obecność kwiatu tiare. A innowacyjne i wibrujące akcenty czarnej herbaty i drzewa cedrowego wyrażają zmysłowość i elegancję.

Vanitas to słowo, które definiuje styl marki Versace od jej początków do teraz.
Do rodziny zapachów Versace dołącza nowa woda toaletowa. Vanitas w nowej szacie graficznej to interpretacja kluczowych motywów charakterystycznych dla marki pokazana w nowy, współczesny sposób. Śnieżna biel opakowania staje się doskonałym tłem dla kwiatowych ornamentów skąpanych w złotym odcieniu dla podkreślenia ich barokowego stylu. Vanitas Versace to Elegancja, Luksus i Ekskluzywność.

Flakon ekskluzywny, niczym stworzona w atelier Versace kreacja haute couture. Złota płytka przywodzi na myśl nagość kobiecego ramienia. Odkrywa przezroczystą, łagodną formę flakonu podkreślającą wdzięk i kobiecość.


Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Rejestracja
E-mail
Hasło
Powtórz hasło
Imię
Nazwisko
Telefon
Adres zamieszkania
Kod pocztowy
Miejscowość

Regulamin

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby strony internetowej www.perfumeria.olsztyn.pl Poleć znajomym oraz w salonach Perfumerii Exclusiv zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami). Moja zgoda na przetwarzanie danych osobowych jest dobrowolna, zostałem poinformowany o przysługującym mi prawie dostępu do moich danych i ich poprawiania.


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów marketingowych oraz zgodę na otrzymywanie informacji handlowych pochodzących od Perfumerii Exclusiv (www.perfumeria.olsztyn.pl) Na adres poczty elektronicznej Użytkownika prowadzonej przez Perfumerie Exclusiv (www.perfumeria.olsztyn.pl)


Akceptuję regulamin